Podtácek z plsti Moravský 02 10×10 cm

60 

Katalogové číslo: PLPES220600
Přidat do seznamu přání
Přidat do seznamu přání

Popis

Podtácek z plsti s Moravským vzorem víno pro domásnost i kancelář. Podtácek z plsti Moravský 02 10×10 cm je vhodné také jako dekorační prostírání do jiných prostor než kuchyně. Prostírání zdobí vyřezaný a gravírovaný Moravský vzor víno.

Podtácek z plsti s moravským vzorem

Dekorační podtácek z plsti s Moravským vzorem
Dekorační podtácek z plsti s Moravským vzorem

je český návrh a výroba. Podtácek z plsti je vhodná a praktická pomůcka pro stolování. Je vyroben z materiálu který můžete jemně vyprat okud dojde ke znečištění. Proto tento výrobek můžete používat opakovaně mnoho let.

Údržba podtácku z plsti (prostírání z plsti)

Pratelné na 30°C a velmi jemný program nebo mytí v ruce jemně. Doporučujeme dát pozor při praní na jemně vyřezávané ornamenty (pokud tento výrobek takové jemné výřez má). Pak doporučujeme opláchnout po tekoucí vodou, nechat okapat. Následně položit na plochu a nechat uschnout.

Dekorační podtácek z plsti s Moravským vzorem
Dekorační podtácek z plsti s Moravským vzorem

INFORMACE:
na prostírání z plsti je možné na zakázku také vygravírovat jméno, obrázek nebo logo firmy. Požadavek pište do poznámky v objednávce. Cena za zákaznickou úravu sdělujeme až po přijetí objednávky.

obsah 1ks plsťového podtácku:

  • 1 ks prostírání z plsti (podtácek z plsti)
  • barevné modifikace černá, šedá, hnědá, terakota, červená, vínová, fialová, modrá, zelená, oranžová

Kolekce 2020

Další informace

Hmotnost0,1 kg
Rozměry10 × 10 × 0,4 cm
Barva

,

Materiál

Velikost

Doplňující informace-upozornění k produktu

Polyesterová dekorační netkaná textilie nebo taky lidově řečeno polyesterová plsť. Jedná se o netkanou textilii z polyesterových vláken. Polyesterová plsť je vhodná na výrobu dekorační ozdob, dekorací a doplňků.

Polyesterová netkaná textilie se dá dost dobře řezat nožem, stříhat nůžkami, vysekávat nebo řezat CO2 laserem. Při řezu CO2 laserem se okraje řezu lehce zataví a nedochází k dalšímu třepení textilie. Řezání laserem je proto dobrá volba pro výrobu polotovarů i celých celků pro výrobu ozdob či dekorací. Laserem lze z polyesterové plsti řezat různé tvary od velkých po velmi malé útvary.

Specifikace polyesterová plsť:
hustota: 500 g/m2
síla: cca 3 mm
materiál: 100% PES
barevnost: 21 barevných odstínů – viz další varianty u výrobku

Lze šetrně prát do 30°C na jemný program. Žehlit na 1. stupeň – vlažné žehlení. Lze chemicky čistit jako P. Nesmí se bělit chlórem. Tyto způsoby ošetřování polyesterové plsti můžete provádět u ozdob a dekorací u kterých to lze z povahy výrobku dělat.

Při objednávání produktu s úpravou nebo při objednávce produktu s vlastním motivem/úpravou není možné dle Občanského zákoníku odstoupit od smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.