Vyšívané naušnice čtyřlístek 01 oranžová

222 

Katalogové číslo: BAL2206022-oranzova
Přidat do seznamu přání
Přidat do seznamu přání
Katalogové číslo: BAL2206022-oranzova Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Originální Vyšívané naušnice čtyřlístek 01 oranžová jsou skvělou volbou pro všechny, kdo hledají vkusný a originální šperk. Tyto naušnice jsou vyrobené kvalitními materiály a vyšívané tradičními technikami v České republice. Oranžová barva dotváří jejich charizma a je tak skvělou volbou na spoustu příležitosti. Ať už jsou to narozeniny, svátek nebo výročí, tyto náušnice oplývající veselostí, dodají každému outfitu skvělý vzhled.

[ez-toc]

Vyšívané naušnice čtyřlístek 01 oranžová

dodají každému vzhledu šmrnc. Díky jejich univerzálnosti jsou skvělou volbou pro každou generaci. Zdobené detaily jako je čtyřlístek umocňují jejich krásu a dodávají jim jedinečnost. Jejich univerzálnost znamená, že se hodí do spousty situací.

Pro koho jsou vyšívané naušnice čtyřlístek 01 oranžová

Vyšívané naušnice čtyřlístek 01 oranžová
Vyšívané naušnice čtyřlístek 01 oranžová

jsou skvělou volbou pro ty, kteří touží po originálním šperku s moderním stylem. Jejich oranžová barva je zcela unikátní a dokonale se hodí k různým typům oblečení. Skvěle se hodí na různé příležitosti – narozeniny, svátek nebo výročí – ale také na každodenně nošená oblečení. Mladší děti ale i dospělí mohou úplně jednoduše nosit tyto naušnice a dosiahnout snadno elegantnější vzhled.

S těmito naušnicemi můžete dosáhnout snadno elegance bez ohledu na to, jestli se chcete obléct elegantněji na večeři nebo jen chcete doladit každodenně nošený outfit. Tyto naušnice jsou navrženy tak, aby byly pohodlné a pohodlné během nošení po dlouhou dobu, a mohly tak oslavit pokaždé kdykoliv je nosíte. Jsou také skvělé volbou pro ženy s alergiemi na slitiny, protože jsou naušnice bezpečná.

Vyšívané naušnice čtyřlístek
Vyšívané naušnice čtyřlístek

A co je nejlepší na těchto naušnicích? Vychutnejte si jejich autentický a originální styl s českou tradicí – odrazem elegance i lehkosti! Tyto vyšívané šperky jsou navrženy tak, aby byly odolné a trvanlivé v ruce drsných dennodenních podmínkách a staly se součásti vašeho každodenního outfitu! Myslete na to pokaždé , kdykoliv se obléknete!

Tak na co čekate? Vybavte si svuj outfit s těmito fantastickými Vyšivanymi naušnicemi čtyřlisičkem 01 oranžovou! Nejen, že dodají vašemu outfitu luxusni dotyk elegance, ale budete mit i kousku česke tradice! České naušnice vyšívaný čtyřlístek lze jako dárek spojit s textilním dortem z ručníků a osušek

obsah balení Vyšívané naušnice čtyřlístek 01 oranžová:

  • 2ks vyšívané naušnice ve tvaru čtyřlístek
  • natužené-fixované, opatřeno nátěrem proti vodě
  • Material: Na všechny dekorace a ozdoby používáme kvalitní nítě značky Madeira
  • Velikost vyšití: V x Š: cca 3,5 x 3,5 cm

Kolekce 2017

Skladem je vždy omezené množství. Pokud chcet více jak 10 setů, výroba se provádí dle objednávky. Pokud chcete objednávat v jiné barvě než je v nabídce, požadavek pište do poznámky při objednávce.

Jak se starat o vyšívané naušnice

vyšívané naušnice jsou skoro bezúdržbové, ale i přes tuto vlastnost je dobré jim věnovat určitou pozornost. Dávat na vyšívané naušnice pozor při manipulaci a chránit je před zněčištěním či poškozením. Díky látkové fixaci je naušnice částečně chráněna proti vodě a něčistotě. Látková fixace má omezenou dobu v závislosti na intenzitě používání a případném znečištění. Ochrana může být v řádu několika měsíců nebo roků v závislosti na míře znečištění či poškození.

Pokud by se vám stalo, že dojde k nějaké kontaminaci například pitím, jídlem nebo vodou ředitelným obsahem, pak stačí vzít naušnici a pod tekoucí vlažnou vodou lehce opláchnout. Díky látkové fixaci je možné omezeně použít teplou vodu do 50°C. Následně položit na rovný předmět, případně vyrovnat a nechat volně usušit.

V případě že se vám časem stane takzvané změknutí vlivem používáním vyšívané naušnice čtyřlístek, doporučíme jednoduchou údržbu. Používáním vyšívaných naušnic s fixací se může stát, že časem fixace povolí a naušnice takzvaně změknou. Pro tento případ doporučujeme naušnice očistit pod vlačnou tekoucí vodou.

V krajním případě kdy budete mít naušnice špinavé můžete použít klasický JAR nebo mýdlo (pozor aby čistící prostředek neobsahoval přísady chlóru, bělidla nebo další aktivní prvky které by mohou poškodit polyesterové nítě). Po uschnutí naušnic si připravte vysoce koncentrovaný roztok klasického škrobu na prádlo a naušnice potřete a nechte uschnout. Tímto krokem můžete v domácích podmínkách natužit vyšívané naušnice a mít je opět čisté a krásné pro další nošení.Takto můžete v domácích podmínkách provádět jednoduchou a rychlou údržbu vyšívaných naušnic čtyřlístek. A přispět tak k delší životnosti vyšívaných naušnic. Nebo můžete naušnice poslat k nám a za poplatek nechat naušnice vyčistit a nechat nově technologicky natužit.

 

Další informace

Hmotnost0,1 kg
Barva

Materiál

Velikost

Doplňující informace-upozornění k produktu

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.