Vyšívané naušnice 02 vínový hrozen

Přidat do seznamu přání
Přidat do seznamu přání
Katalogové číslo: 1110 Kategorie:

Popis

Originální textilní dáreček naušnice vínový hrozen. Vyšívaný šperk nebo módní doplněk.

Skladem je vždy omezené množství. Pokud chcet více jak 5 balení, výroba se provádí dle objednávky. Pokud chcete objednávat v jiné barvě nebo jednobarevné, požadvek pište do poznámky při objednávce.

obsah balení:

  • 2ks vyšívané textilní naušnice vínový hrozen
  • natužené, opatřeno povrchem proti vodě

kolekce 2016

Doplňující informace-upozornění k produktu

Jak se starat o vyšívané naušnice

vyšívané naušnice jsou skoro bezúdržbové, ale i přes tuto vlastnost je dobré jim věnovat určitou pozornost. Dávat na vyšívané naušnice pozor při manipulaci a chránit je před zněčištěním či poškozením. Díky látkové fixaci je naušnice částečně chráněna proti vodě a něčistotě. Látková fixace má omezenou dobu v závislosti na intenzitě používání a případném znečištění. Ochrana může být v řádu několika měsíců nebo roků v závislosti na míře znečištění či poškození.

Pokud by se vám stalo, že dojde k nějaké kontaminaci například pitím, jídlem nebo vodou ředitelným obsahem, pak stačí vzít naušnici a pod tekoucí vlažnou vodou lehce opláchnout. Díky látkové fixaci je možné omezeně použít teplou vodu do 50°C. Následně položit na rovný předmět, případně vyrovnat a nechat volně usušit.

V případě že se vám časem stane takzvané změknutí vlivem používáním vyšívané naušnice čtyřlístek, doporučíme jednoduchou údržbu. Používáním vyšívaných naušnic s fixací se může stát, že časem fixace povolí a naušnice takzvaně změknou. Pro tento případ doporučujeme naušnice očistit pod vlačnou tekoucí vodou.

V krajním případě kdy budete mít naušnice špinavé můžete použít klasický JAR nebo mýdlo (pozor aby čistící prostředek neobsahoval přísady chlóru, bělidla nebo další aktivní prvky které by mohou poškodit polyesterové nítě). Po uschnutí naušnic si připravte vysoce koncentrovaný roztok klasického škrobu na prádlo a naušnice potřete a nechte uschnout. Tímto krokem můžete v domácích podmínkách natužit vyšívané naušnice a mít je opět čisté a krásné pro další nošení.Takto můžete v domácích podmínkách provádět jednoduchou a rychlou údržbu vyšívaných naušnic čtyřlístek. A přispět tak k delší životnosti vyšívaných naušnic. Nebo můžete naušnice poslat k nám a za poplatek nechat naušnice vyčistit a nechat nově technologicky natužit.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.