Kuřátko veselé velikonoce 01 1ks

Přidat do seznamu přání
Přidat do seznamu přání
Katalogové číslo: DROZ210201-8001 Kategorie:

Popis

Pokud hledáte způsob jak okouzlit domácnost během Velikonoc, pak je Kuřátko veselé velikonoce 01 to pravé pro Vás. Tato dřevěná ozdoba je nádherná a přírodní barvy. Je vyrobeno v České republice s citem a tradicí. Na ozdobě lze vidět veselé kuřátko a jeho radost pro Velikonoce. Ozdoba se skvěle hodí jak do domácnosti, tak na oslavy narozenin, svatby nebo jiných výročí. Je to ideální dárek pro ženy i muže. Ozdoba díky svým velikostem není příliš velká, ale dostatečně veliká, aby byla viditelná a jistě upoutala pozornost.

Kuřátko můžete umístit na stůl, na knihovnu nebo na poličku. Jeho malé rozměry pomohou doplnit malé prostory. Ozdoba je ergonimický tvar, kvůli čemu lépe sedne do Vašeho prostoru. Materiálem je dřevo-překližka, které je odolné, krásné na pohled a trvanlivé.

Uvedená ozdoba je velmi univerzální a lze ji umístit napříč oblastmi. Skvěle se hodí i do kancelářských prostor a slouží jako unikatní dekorace nebo dárek. Ozdoba není pouze barevným prvkem pro domácnost nebo kancelář, ale také zpestřením každodenního života.

Toto kuřátko se liší od tradičních ozdob z dřeva jedinečným způsobem. Není to obyčejná ozdoba ze dřeva, ale je to skutečný kus umění a symbolizace Velikonoc. Ozdoba má určitou atmosféru a mohla by doplnit každou místnost.

Toto kuřátko bude skvělým doplňkem pro Vás nebo Vaše blízké. Je to skvělý dar pro narozeniny, Vánoc nebo Velikonoc. Je to ideální volbou pro lidi, kteří mají rádi tradiční dekorace a jsou milovníci ručně vyrabovaných předmětů.

Tento produkt by se neměl používat ve venkovních prostorách ani podlehnout vysokým teplotam a vlhkosti, protože by mohlo dojít ke zničeniu dřeva.

Doplňující informace-upozornění k produktu

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.