Dřevěný dárkový obal na láhev s moravským motivem 29-1

249 

Katalogové číslo: DROZ220601-2
Přidat do seznamu přání
Přidat do seznamu přání

Popis

Tento dřevěný dárkový obal na láhev s moravským motivem je vyroben ze 100% dřeva, které je gavírované a řezané laserem. Je vyrobeno na zakázku a je možné jej upravit podle potřeb zákazníka, například s firemními logy nebo motivy. Dřevěný dárkový obal na láhev s moravským motivem je to ideální dárek pro firemní prezentaci, k narozeninám, výročí nebo jiným příležitostem. Dřevěný dárkový obal na láhev je ekologická a trvanlivá volba, která zaujme každého.

Dřevěný dárkový obal na láhev s moravským motivem

Dřevěný dárkový obal na láhev s moravským motivem
Dřevěný dárkový obal na láhev s moravským motivem

Pokud hledáte zcela výjimečný dárek nebo dekoraci, pak je Dřevěný dárkový obal na láhev s moravským motivem 29-1 tou pravou volbou. Originální a tradiční dřevěná krabička je vyrobena z pevného dřeva-překlížky. Díky svému netradičnímu designu a české výrobě okamžitě upoutá pozornost. Vyřezávaný a gravírovaný vzor je ideální pro slavnostní příležitosti, jako jsou narozeniny, svatby, výročí nebo také pro firemní použití.

Pro koho je dřevěný dárkový obal na láhev

je skvělou volbou pro muže i ženy, hledající netradičně balené dary. K dokonalosti se mu můžete přizpůsobit s pomocí zakázkové úpravy vyžezávaného nebo gravírovaného ornamentu. Je to ideální volba pro ty, kteří chtějí oslavit příležitost něčím speciálním a nezapomenutelným. Tento produkt je skvělou volbou pro reklamu a sponzorské prezentace, a to díky své kvalitě a trvanlivosti. Doporučujeme využit dřevěného obalu na láhev jako dárek pro všechny vaše blízké nebo klienty.

Vyzkoušejte jedinečný produkt dřevěná krabička na láhev vína a udělejte něco extra speciálního pro narozeniny, svatby či jiné slavnostní příležitosti. Doporučujeme tento dřevěný dárkový obal na láhev s moravským motivem 29-1, jako originální a milou dekoraci do každé domácnosti nebo pro firemní akce. K této dřevěné dekoraci ještě můžete objednat a kombinovat s jinou dřevěnou dekorací a udělat tak překrásný a originální set například k narozeninám.

Z čeho a jak je vyrobena dřevěná krabička na láhev vína

je vyrobena z kvalitní překližky na kterou lze dle vašeho přání laserem vygravírovat motiv nebo vyříznout vzory nebo udělat barevný potisk. Zakázkově upravujeme motiv na dřevěné krabičce na láhev vína už od jednoho kusu. Moravské vzory navrhujeme sami a drtivou většinu vzorů kombinujeme na různé předměty z papíru, ze dřeva, ze skla, z keramiky, na textil nebo další materiál.

Jaké úpravy dřevěné krabičky na láhev vína lze objednat

objednat úpravu na dřevěné krabičce pro láhev vína lze jednotlivě nebo v kombinaci

  • kompletní laserový řez motivu na krabičce
  • kompletní laserová gravůra na krabičce
  • barevný termopotisk v kvalitě foto
  • kombinace lasrového řezu, gravury a barevného termopotisku
  • částecná úprava například jen jedné strany

Co se týká velikosti motivu jak pro řez, gravuru, potisk je doporučen formát maximálně 250 x 65mm. Doporučujeme poměr v motivu maximálně do 30% : 70% pro řez a gravuru. Nebo úpravu motivu můžete nechat na nás a navrhneme změnu co se vyřízne a co gravírovat. U barevného foto potisku může být buď částečný nebo celoplošný na jednotlivé strany. Na krabičku lze udělat takzvaný čelní otvor na etiketu který je 60 x 110 mm.

Pokud chcete nechat vygravírovat věnování, jméno, nějaký krátký text, požadavek nám napište do poznámky v objednávce. Pokud by se jednalo o grafické prvky, podklady ve formátu CDR, AI, PDF, GIF, BMP, JPG, WMF, SVG, TIFF pošlete emailem v příloze s označením k čemu co patří a jaké rozměry která věc má mít.

Doporučujeme u vektorových i rastrových obrázků minimálně 300 DPI a čím kvalitnější = tím lepší kopie na dřevěnou krabičku lze udělat (platí především u rastrových obrázků). V případě, že bude potřeba obrázek upravit/změnit, bude vyčíslena i práce za úpravu předlohy. Změnu naceníme a pošleme k odsouhlasení.

Na jakou láhev vína je dřevěná krabička

velikost lahví je nespočet a proto je standartní velikost od které se pak může odvozovat případná změna velikosti. Naše standartní dřevěná krabička je pro láhve do rozměrů průměr x výška – 96 mm x 340 mm.

Další informace

Hmotnost0,5 kg
Rozměry10 × 10 × 43 cm
Barva

Materiál

Velikost

Doplňující informace-upozornění k produktu

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.