Dětská kabelka z plsti světle modrá 01

Přidat do seznamu přání
Přidat do seznamu přání
Katalogové číslo: PLPES191102 Kategorie:

Popis

Pokud hledáte originální dárek pro malou princeznu, pak je tu pro vás Dětská kabelka z plsti světle modrá 01. Je to skvělý doplněk pro každou malou holčičku, kterou můžete využít jak na narozeniny, tak i na svátek nebo výročí. Kabelka je ručně vyrobená z plsti PES a je veselé světle modré barvy, což dodává celému produktu něco extra. S popruhem má kabelka výšku cca 29 cm a bez popruhu cca 13 cm. Délka je 16 cm a šířka 7 cm. Kabelka je opatřena magnetickým zapínáním, což usnadní její otevírání i zavírání. Dětská dekorační kabelka je zdobena květinkami nebo ozdobou z plsti v barvě tak aby vše ladilo k dané barvě

Na zakázku můžeme dětskou kabelku upravit a doplnit například s natisknutým jménem nebo logem.

Tato kabelka je skvělým doplňkem pro každou malou holčičku, protože usnadní přenášení drobností, jako jsou školní potřeby nebo hračky. Je to praktický a stylový doplněk, který lze využít i ke hraní.

Dětská kabelka z plsti je originální produkt, který se odlišuje od ostatních dětských kabelek díky svému zajímavému designu. Materiál z plsti dodává produktu trvanlivost a odolnost.

Tuto kabelku lze doporučit nejen holčičkám, ale také babičkám a ženám, protože je to skvělý dekorativní doplněk. Je skvělou volbou jak na narozeniny, svátek nebo výročí. A do kabelky přidat nějaké to překvapení.

Dětská kabelka z plsti světle modrá 01 je skvělým produktem, který uspokojuje potřeby malých holčiček a rodiče budou s nadšením reagovat na toto originální a stylové doplnek.

Kolekce 2019

Doplňující informace-upozornění k produktu

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.