Dekorační husa ze dřeva 150mm 01

Přidat do seznamu přání
Přidat do seznamu přání
Katalogové číslo: DROZ23012003 Kategorie:

Popis

Pokud hledáte originální a veselou dekorací pro Velikonoce, tak je dekorační husa ze dřeva 150mm přesně pro vás. Je vyrobena z kvalitního překližky v barvě bílá. Tato klasická dekorace je skvělá pro ty, kteří milují tradiční českou výrobu. Tato husa ze dřeva je ideální jak pro muže, ženy, děti i babičky. Užijte si její kouzlo ve svém domově!

Tato dekorace má výšku cca 150 mm, což je pro tyto druh ozdob ideální. Je pro ni typický jemný vzhled a krásné zpracování. Díky tomu se stane oblíbenou součástí vašeho domova. Jakmile ji budete mít doma, budete moci doplnit ji o potisk dle vašeho zadání.

Naprosto originální dekorační husa ze dřeva je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí něco poctivého a tradičního. Přidáním této dekorace do Vašich domovů nebo interiéru můžete oživit jakoukoli místnost. Kromě toho se stane skvělým doplňkem také pro Svatby, Narozeniny, Vánoce, svátky nebo i pro všední dny.

Tato dekorační husa ze dřeva je také skvělým dárkem pro přátele nebo rodinu. Doporučujeme ji všem, kteří chtějí slavit Velikonoce s tradicemi a moderností. Tato dekorace je skvělá a unikátní volba pro ty, kteří se chtějí odlišit od ostatních. Husu je možné zakázkově potisknout jiným motivem.

Postup pro objednání jiného motivu potisku:
do online chatu nám pošlete podklady a obrazový materiál pro zakázkový potisk na husu. Na základě toho naceníme potisk a zašleme k odsouhlasení. Jakmile budete vědět cenu a budete souhlasit, můžete objednat předmět husu. Platba za zakázkový potisk se platí samostatně při platbě online platební kartou. Při platbě bankovním převodem, vyčkejte až na zaslanou cenu včetně zakázkového potisku. V případě dotazu, neváhjete nás kontaktovat.

INFORMACE: Na zakázku vyrobíme i jiné rozměry. V případě jiných rozměrů nás kontaktujte emailem nebo na online chatu zde na eshopu.

obsah velikonoční husa ze dřeva:

  • 1 ks velikonoční husa
  • material překlížka 3mm barveno
  • velikost velikonoční husy na výšku cca 150 mm
  • určeno pro vnitřní prostory

Kolekce 2022

Doplňující informace-upozornění k produktu

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.